Wybory
Samorządowe

2014

Wybory
Samorządowe

2014

Frekwencja

Zbiorcze statystyki głosowania

Liczba uprawnionych do głosowania
1338605
Liczba kart ważnych
633488
Liczba głosów ważnych
591188
Liczba głosów nieważnych
42300

Frekwencja w regionie

47.32%
Nr listy Komitet Głosy w okręgach Razem
123456789
2KW Demokracja Bezpośrednia-231624571448---1875556963
3KW Prawo i Sprawiedliwość131741828719401131816168812828592315422487737
4KW Platforma Obywatelska RP1574523423299021615277325109391353235157112456
6KKW SLD Lewica Razem338451238147341713651913498686100525538
7KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke168226323120186373785649438479412562
20KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność17021434018559675220731180
21KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz85713041395833278400137952275526
22KWW ANDRZEJA ROZENKA8728071096510281251103961734189
23KW Warszawska Wspólnota Samorządowa20732580383120538861348267121865914915
24KWW Warszawa Dla Rodziny53876110128622712611492393004393
25KW Partia Zieloni1520158428499997716491561833479058
26KW Warszawa Społeczna3018971011605123137-48823204
27KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy837111815058834484962292162956027
28KW Sybiraków136--------136
29KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO-215-------215
30KWW Bielecki----109----109
Nr okręgu Nr listy Nr kandydata Komitet Nazwisko Imiona Liczba zdobytych głosów % Mandat
1 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Kropiwnicki Andrzej Przemysław 9616
13.74
T
1 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Szlązak Tomasz Bartłomiej 1705
2.44
N
1 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Frąckowiak Filip Jakub 3134
4.48
T
1 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Soin Agnieszka Anna 2755
3.94
T
1 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Miaskiewicz Dorota Barbara 520
0.74
N
1 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Garbowicz Andrzej Adam 296
0.42
N
1 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Fleszar Rafał Dawid 273
0.39
N
1 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Świergiel Artur Hugo 137
0.20
N
1 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Jabłońska Maria Henryka 680
0.97
N
1 3 10 KW Prawo i Sprawiedliwość Chlebowska Elżbieta Krystyna 516
0.74
N
1 3 11 KW Prawo i Sprawiedliwość Górski Maciej 859
1.23
N
1 3 12 KW Prawo i Sprawiedliwość Parka Aneta Lucyna 217
0.31
N
1 3 13 KW Prawo i Sprawiedliwość Wolter Artur 192
0.27
N
1 3 14 KW Prawo i Sprawiedliwość Bartnik Piotr Mirosław 807
1.15
N
1 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Malinowska - Grupińska Ewa Dorota 9756
13.94
T
1 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Bitner Michał Piotr 1934
2.76
T
1 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Czubaszek Krzysztof Tadeusz 1331
1.90
N
1 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Jezierska Marta 1790
2.56
T
1 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Bobowski Andrzej 367
0.52
N
1 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Majewski Jerzy Alfred 399
0.57
N
1 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Wichrowska Elżbieta 737
1.05
N
1 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Kulesza Jerzy 773
1.10
N
1 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Briegert Katarzyna Irena 179
0.26
N
1 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Świtacz Piotr 163
0.23
N
1 4 11 KW Platforma Obywatelska RP Perkowska Eliza Maria 451
0.64
N
1 4 12 KW Platforma Obywatelska RP Nehrebecka-Byczewska Anna Teresa 9074
12.97
T
1 6 1 KKW SLD Lewica Razem Kołodziejski Paweł Grzegorz 2173
3.10
N
1 6 2 KKW SLD Lewica Razem Nowicka Hanna Maria 1945
2.78
N
1 6 3 KKW SLD Lewica Razem Nesterowicz Anna Dominika 385
0.55
N
1 6 4 KKW SLD Lewica Razem Jeziorowska-Wozińska Monika Joanna 211
0.30
N
1 6 5 KKW SLD Lewica Razem Truong Anh Tuan 415
0.59
N
1 6 6 KKW SLD Lewica Razem Pietryka Zdzisław 91
0.13
N
1 6 7 KKW SLD Lewica Razem Koper Elżbieta 218
0.31
N
1 6 8 KKW SLD Lewica Razem Szlubowski Krzysztof Waldemar 66
0.09
N
1 6 9 KKW SLD Lewica Razem Macyszyn Ewa Małgorzata 111
0.16
N
1 6 10 KKW SLD Lewica Razem Niedbała Ryszard Eugeniusz 101
0.14
N
1 6 11 KKW SLD Lewica Razem Ryński Marek Robert 63
0.09
N
1 6 12 KKW SLD Lewica Razem Mierzwiński Krzysztof Stanisław 44
0.06
N
1 6 13 KKW SLD Lewica Razem Wachowiak-Kamińska Mirosława Teresa 125
0.18
N
1 6 14 KKW SLD Lewica Razem Strzeliński Jan Krzysztof 191
0.27
N
1 7 1 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Skaba Piotr Filip 1546
2.21
N
1 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Dąbrowski Sławomir Marcin 313
0.45
N
1 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Maj Anna Małgorzata 340
0.49
N
1 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kolada Jakub 78
0.11
N
1 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Chrzanowska Irina 40
0.06
N
1 7 6 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Urbański Marek Łukasz 74
0.11
N
1 7 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Mierzwińska Katarzyna Maria 63
0.09
N
1 7 8 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Durlej Mateusz 60
0.09
N
1 7 9 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Pruska-Konarzewska Liliana Maria 40
0.06
N
1 7 10 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Muracka Aneta 58
0.08
N
1 7 11 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Leśniewska Joanna Iwona 66
0.09
N
1 7 12 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Szostak Dominik 101
0.14
N
1 7 13 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Szczawiński Augustyn Michał 40
0.06
N
1 7 14 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Dutkowski Romuald 82
0.12
N
1 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Boćkowski Marek 67
0.10
N
1 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Mikołajczyk Jolanta Anna 37
0.05
N
1 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Welman Jarosław Wojciech 18
0.03
N
1 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Skonieczna Iwona Maria 9
0.01
N
1 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Sławiec Łukasz 19
0.03
N
1 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Laudańska Lidia Helena 10
0.01
N
1 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Napiórkowski Stanisław Kazimierz 23
0.03
N
1 20 8 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Lubieniecka Irena 29
0.04
N
1 20 9 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Sikorska Wanda Stanisława 9
0.01
N
1 20 10 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Lorenc Krzysztof Jan 26
0.04
N
1 20 11 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Ponikowski Ryszard Jan 6
0.01
N
1 20 12 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Omen Monika Agnieszka 42
0.06
N
1 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Urbański Andrzej Józef 615
0.88
N
1 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kiriłowa-Reszka Sasza 76
0.11
N
1 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Barańska Monika Dorota 190
0.27
N
1 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Szlaga Andrzej Michał 43
0.06
N
1 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Trojnar Aleksandra Inga 51
0.07
N
1 21 6 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kardasiewicz Konrad Andrzej 44
0.06
N
1 21 7 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Stachura Monika Agnieszka 110
0.16
N
1 21 8 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Romanowska Alina Michalina 73
0.10
N
1 21 9 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Reszka Michał Stanisław 73
0.10
N
1 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Walkiewicz Grzegorz Krzysztof 746
1.07
N
1 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kamińska Agnieszka Dorota 218
0.31
N
1 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Matusik Paweł Wojciech 37
0.05
N
1 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Mizerska Jolanta 45
0.06
N
1 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kolczyński Łukasz 19
0.03
N
1 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Pauk Małgorzata Jowita 30
0.04
N
1 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Wudecki Maksymilian Jan 18
0.03
N
1 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Obstawski Bartosz Maria 31
0.04
N
1 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kozłowska Kamila Katarzyna 32
0.05
N
1 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Masłowiec Lucjan Władysław 18
0.03
N
1 22 11 KWW ANDRZEJA ROZENKA Bednarczuk Jerzy Andrzej 21
0.03
N
1 22 12 KWW ANDRZEJA ROZENKA Dejnarowicz Aleksandra 48
0.07
N
1 22 13 KWW ANDRZEJA ROZENKA Galasiewicz Katarzyna 50
0.07
N
1 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Wysocki Grzegorz 2001
2.86
N
1 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kaliszewski Krzysztof Andrzej 241
0.34
N
1 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Piorun-Hannah Elżbieta 342
0.49
N
1 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Ngo Van Tuong 487
0.70
N
1 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Chyłek Andrzej 119
0.17
N
1 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Zajączkowska Kalina Maria 191
0.27
N
1 23 7 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Krasny-Krasiński Grzegorz Doman 49
0.07
N
1 23 8 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Trojanowska Zofia 220
0.31
N
1 23 9 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Twardowski Mariusz Piotr 103
0.15
N
1 23 10 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Plewako Stanisław Jan 53
0.08
N
1 23 11 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Karczmarzyk Regina 91
0.13
N
1 23 12 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Niemyski Jacek Wawrzyniec 90
0.13
N
1 23 13 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Świercz Magdalena 193
0.28
N
1 23 14 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kobel Andrzej Stanisław 64
0.09
N
1 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Pióro Tomasz Grzegorz 379
0.54
N
1 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Olasik Bartosz 41
0.06
N
1 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Bujak Katarzyna 269
0.38
N
1 24 4 KWW Warszawa Dla Rodziny Zieniuk Danuta 66
0.09
N
1 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Zięba Mateusz Łukasz 64
0.09
N
1 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Mościcka Jadwiga 124
0.18
N
1 25 1 KW Partia Zieloni Matczak Marek 854
1.22
N
1 25 2 KW Partia Zieloni Hołoweńko Elżbieta Maria 481
0.69
N
1 25 3 KW Partia Zieloni Rokiciński Andrzej Jacek 109
0.16
N
1 25 4 KW Partia Zieloni Sufin-Jacquemart Ewa Anna 271
0.39
N
1 25 5 KW Partia Zieloni Kossakowski Marek Stanisław 106
0.15
N
1 25 6 KW Partia Zieloni Kołodziej Irena 101
0.14
N
1 25 7 KW Partia Zieloni Leśniewicz Kacper Jakub 54
0.08
N
1 25 8 KW Partia Zieloni Grunt-Mejer Aleksandra Agnieszka 170
0.24
N
1 25 9 KW Partia Zieloni Kolmasiak Bogumił Jarosław 112
0.16
N
1 26 1 KW Warszawa Społeczna Szypulski Dariusz 199
0.28
N
1 26 2 KW Warszawa Społeczna Grodner Jerzy 45
0.06
N
1 26 3 KW Warszawa Społeczna Obszański Zbigniew Stefan 12
0.02
N
1 26 4 KW Warszawa Społeczna Banaszkiewicz Aleksandra Renata 91
0.13
N
1 26 5 KW Warszawa Społeczna Marciniak Danuta 63
0.09
N
1 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wysocki Rafał Sebastian 456
0.65
N
1 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Gmitrzuk-Ziętarska Elwira Elżbieta 189
0.27
N
1 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Fondaliński Robert Marek 33
0.05
N
1 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Paprota Karol Tomasz 50
0.07
N
1 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Fluder-Dziubek Aleksandra Joanna 77
0.11
N
1 27 6 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Kozicki Paweł Krystian 62
0.09
N
1 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wąś Marta 144
0.21
N
1 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Witkowska Edyta Dorota 126
0.18
N
1 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Szymański Jakub Robert 61
0.09
N
1 27 10 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Klajner Zofia Anna 112
0.16
N
1 28 1 KW Sybiraków Zujko Leon Józef 65
0.09
N
1 28 2 KW Sybiraków Napiórkowska Alicja 82
0.12
N
1 28 3 KW Sybiraków Koralewicz-Mnasri Olga Katarzyna 25
0.04
N
1 28 4 KW Sybiraków Święcka Wiera 30
0.04
N
1 28 5 KW Sybiraków Rusak Leon 36
0.05
N
2 2 1 KW Demokracja Bezpośrednia Krasnodębski Adam Mateusz 768
1.25
N
2 2 2 KW Demokracja Bezpośrednia Kuszyński Jakub 235
0.38
N
2 2 3 KW Demokracja Bezpośrednia Kempka Tomasz Przemysław 242
0.40
N
2 2 4 KW Demokracja Bezpośrednia Kuszyńska Anna Monika 643
1.05
N
2 2 5 KW Demokracja Bezpośrednia Siepkowska Katarzyna Aleksandra 164
0.27
N
2 2 6 KW Demokracja Bezpośrednia Larysz Anna Gabriela 264
0.43
N
2 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Krajewski Jarosław Karol 7526
12.29
T
2 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Hejka Oskar Jerzy 1194
1.95
N
2 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Szyszko Piotr Cezar 2604
4.25
T
2 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Wójcik Janusz Szczepan 1190
1.94
N
2 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Słomińska Małgorzata Maria 1070
1.75
N
2 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Czapski Krzysztof Józef 614
1.00
N
2 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Pieknik Katarzyna Ewa 369
0.60
N
2 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Zalewski Andrzej Paweł 1010
1.65
N
2 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Witkowska Barbara 583
0.95
N
2 3 10 KW Prawo i Sprawiedliwość Landa-Wodyńska Małgorzata Agnieszka 675
1.10
N
2 3 11 KW Prawo i Sprawiedliwość Szkudlarek Maria 253
0.41
N
2 3 12 KW Prawo i Sprawiedliwość Koziński Tomasz Marian 1199
1.96
T
2 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Lech Paweł Piotr 7837
12.79
T
2 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Lutomirska Dorota Małgorzata 4881
7.97
T
2 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Czerwosz Magdalena 1436
2.34
N
2 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Karcz Jarosław Janusz 1138
1.86
N
2 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Mazur Katarzyna Renata 1302
2.13
N
2 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Kempa Robert 628
1.03
N
2 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Bugajska Teresa 823
1.34
N
2 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Chęciński Maciej Edward 362
0.59
N
2 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Suska Monika Ana 1805
2.95
T
2 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Piotrowska Wanda 701
1.14
N
2 4 11 KW Platforma Obywatelska RP Hetnarowicz Joanna Edyta 1036
1.69
N
2 4 12 KW Platforma Obywatelska RP Kunicki Rafał Jerzy 1474
2.41
N
2 6 1 KKW SLD Lewica Razem Cieciura Adam 2289
3.74
N
2 6 2 KKW SLD Lewica Razem Bielecka Ilona 872
1.42
N
2 6 3 KKW SLD Lewica Razem Mizieliński Leszek 445
0.73
N
2 6 4 KKW SLD Lewica Razem Prószyńska Barbara Felicja 207
0.34
N
2 6 5 KKW SLD Lewica Razem Skrońska Danuta Teresa 166
0.27
N
2 6 6 KKW SLD Lewica Razem Bartoń Konstanty Radosław 167
0.27
N
2 6 7 KKW SLD Lewica Razem Strzałkowska Beata Hanna 221
0.36
N
2 6 8 KKW SLD Lewica Razem Kośla Piotr Henryk 60
0.10
N
2 6 9 KKW SLD Lewica Razem Karpińska Marta Gabriela 211
0.34
N
2 6 10 KKW SLD Lewica Razem Wtorek Kazimierz 94
0.15
N
2 6 11 KKW SLD Lewica Razem Szymborski Michał 391
0.64
N
2 7 1 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Daszkiewicz-Bortnowski Krzysztof Roman 1458
2.38
N
2 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Jaworowska Barbara Anna 372
0.61
N
2 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Połomski Kazimierz Krzysztof 205
0.33
N
2 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Miąszkiewicz Joanna 104
0.17
N
2 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Tytke Tomasz 147
0.24
N
2 7 6 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Dąbrowski Mateusz 189
0.31
N
2 7 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Pruska-Wiszniowska Anna Maria 157
0.26
N
2 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Bieńko Damian Wacław 52
0.08
N
2 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Gogol Krzysztof Tadeusz 17
0.03
N
2 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Głowacki Bartosz Dariusz 39
0.06
N
2 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Kujawa Marcin 35
0.06
N
2 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Plichtowska Agata Agnieszka 21
0.03
N
2 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Cieślak Rafał Andrzej 13
0.02
N
2 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Luśnia Ilona 19
0.03
N
2 20 8 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Sowińska Hanna 18
0.03
N
2 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Ilkowski Filip Tomasz 632
1.03
N
2 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kurek Anna Zofia 209
0.34
N
2 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kowalczyk Andrzej 92
0.15
N
2 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Myślińska Beata 76
0.12
N
2 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Gargolińska Elżbieta Stefania 41
0.07
N
2 21 6 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Milewska Elżbieta Jadwiga 68
0.11
N
2 21 7 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Hawryluk Michał Łukasz 54
0.09
N
2 21 8 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Krajewska Agnieszka Mariola 132
0.22
N
2 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Bartyzel Jacek Władysław 363
0.59
N
2 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Dominiak Alicja Elżbieta 160
0.26
N
2 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Walter Łukasz 54
0.09
N
2 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Dobrogoszcz Andrzej Wojciech 18
0.03
N
2 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Iglewska Marta Monika 56
0.09
N
2 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Klępka Andrzej Wiesław 11
0.02
N
2 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Ożdżeńska Elżbieta 19
0.03
N
2 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Wójcik Kazimierz 17
0.03
N
2 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Chrzanowska Anna 64
0.10
N
2 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Szczęsny Wawrzyniec Sławoj 45
0.07
N
2 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Potapowicz Sławomir 1054
1.72
N
2 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Krawczyk Ewa 636
1.04
N
2 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Cybulski Maksymilian Rafał 125
0.20
N
2 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kostrzewa Danuta 166
0.27
N
2 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Stefański Jan Denis 53
0.09
N
2 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Graszkiewicz Błażej 51
0.08
N
2 23 7 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Nowak Marzena Małgorzata 495
0.81
N
2 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Patey Mariusz Bernard 196
0.32
N
2 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Domaszewicz Maciej 77
0.13
N
2 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Tumanowicz Barbara Kazimiera 109
0.18
N
2 24 4 KWW Warszawa Dla Rodziny Szewczyk Rafał 54
0.09
N
2 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Niemyjska Bogumiła 90
0.15
N
2 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Pietrzak Adrianna 139
0.23
N
2 24 7 KWW Warszawa Dla Rodziny Lewandowski Marcin 96
0.16
N
2 25 1 KW Partia Zieloni Pucek Dominik Krzysztof 604
0.99
N
2 25 2 KW Partia Zieloni Rull-Quesada Agata Anna 463
0.76
N
2 25 3 KW Partia Zieloni Podyma Maciej Józef 63
0.10
N
2 25 4 KW Partia Zieloni Boratyńska Zofia Weronika 160
0.26
N
2 25 5 KW Partia Zieloni Urban Przemysław Ireneusz 27
0.04
N
2 25 6 KW Partia Zieloni Lulińska Zuzanna Maria 150
0.24
N
2 25 7 KW Partia Zieloni Laszuk Grzegorz Tomasz 117
0.19
N
2 26 1 KW Warszawa Społeczna Sosnowska Barbara 448
0.73
N
2 26 2 KW Warszawa Społeczna Odziomek-Gładysz Ludwika Bogumiła 187
0.31
N
2 26 3 KW Warszawa Społeczna Darnowski Sławomir Edward 18
0.03
N
2 26 4 KW Warszawa Społeczna Boguszewski Radosław Jerzy 22
0.04
N
2 26 5 KW Warszawa Społeczna Kurpik Patryk 13
0.02
N
2 26 6 KW Warszawa Społeczna Szmigiel Jadwiga Teresa 27
0.04
N
2 26 7 KW Warszawa Społeczna Jungrav Wiera 39
0.06
N
2 26 8 KW Warszawa Społeczna Baczyński Janusz Marek 27
0.04
N
2 26 9 KW Warszawa Społeczna Wyszyńska Elwira Maria 43
0.07
N
2 26 10 KW Warszawa Społeczna Łukasiuk Mirosław Tadeusz 73
0.12
N
2 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Lewandowski Mariusz Paweł 409
0.67
N
2 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Popławska-Fluder Halina Aleksandra 121
0.20
N
2 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Sztompka Monika Maria 121
0.20
N
2 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Porczyk Katarzyna 90
0.15
N
2 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Żakowicz Krzysztof Roman 35
0.06
N
2 27 6 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Melski Jacek Michał 20
0.03
N
2 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Ignasiak Joanna Magdalena 102
0.17
N
2 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Włodarczyk Maciej Przemysław 34
0.06
N
2 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Łukomski Cezary Adam 25
0.04
N
2 27 10 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Rejmer Marcin 36
0.06
N
2 27 11 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Kubera Andrzej Bolesław 16
0.03
N
2 27 12 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Kreczko Weronika Marianna 109
0.18
N
2 29 1 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Bednarek Józef Franciszek 49
0.08
N
2 29 2 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Jaśkiewicz Dominika 18
0.03
N
2 29 3 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Zieliński Janusz Mirosław 30
0.05
N
2 29 4 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Dołowska Krystyna Małgorzata 15
0.02
N
2 29 5 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Hyży Krzysztof Apolinary 16
0.03
N
2 29 6 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Mac Teresa Jolanta 15
0.02
N
2 29 7 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Stankiewicz Piotr 7
0.01
N
2 29 8 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Filipek Marzanna 13
0.02
N
2 29 9 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Pajewska Jolanta Bożena 6
0.01
N
2 29 10 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Szlązak Edward Zdzisław 5
0.01
N
2 29 11 KWW WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO Miziołek Anna Jolanta 41
0.07
N
3 2 2 KW Demokracja Bezpośrednia Rembiałkowski Filip 420
0.55
N
3 2 3 KW Demokracja Bezpośrednia Rembiałkowska Maria Barbara 272
0.36
N
3 2 4 KW Demokracja Bezpośrednia Pawlak Filip Rafał 322
0.42
N
3 2 5 KW Demokracja Bezpośrednia Wielogórski Piotr Robert 375
0.49
N
3 2 6 KW Demokracja Bezpośrednia Połeć Grzegorz 256
0.34
N
3 2 7 KW Demokracja Bezpośrednia Rembiałkowska Maria Ewa 209
0.27
N
3 2 8 KW Demokracja Bezpośrednia Zdrojkowska Weronika Dorota 603
0.79
N
3 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Cieślikowski Jacek Marcin 9699
12.76
T
3 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Maćkowiak Jarosława Anna 1354
1.78
N
3 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Wielanek Stanisław Ryszard 1368
1.80
T
3 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Mysłek Tomasz Cyprian 625
0.82
N
3 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Olejnik Elżbieta Maria 1045
1.37
N
3 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Jędrychowska Anna 543
0.71
N
3 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Mossakowska-Panek Beata Urszula 594
0.78
N
3 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Kuszlis-Grygołowicz Janina Wiktoria 121
0.16
N
3 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Jaworski Daniel 574
0.76
N
3 3 10 KW Prawo i Sprawiedliwość Górniak Krystyna Stanisława 328
0.43
N
3 3 11 KW Prawo i Sprawiedliwość Sztek Włodzimierz Andrzej 136
0.18
N
3 3 12 KW Prawo i Sprawiedliwość Górska Marianna Helena 523
0.69
N
3 3 13 KW Prawo i Sprawiedliwość Rudowski Stefan Ludwik 108
0.14
N
3 3 14 KW Prawo i Sprawiedliwość Bosak Krzysztof Tomasz 1432
1.88
T
3 3 15 KW Prawo i Sprawiedliwość Stasiak Maciej 951
1.25
N
3 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Szostakowski Jarosław Sergiusz 9607
12.64
T
3 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Zakrzewska Małgorzata Katarzyna 7102
9.34
T
3 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Wiśniewska-Najgebauer Joanna Anna 2938
3.87
T
3 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Brewczyński Teodor 515
0.68
N
3 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Samson-Majak Hanna Katarzyna 1272
1.67
N
3 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Cydejko Hanna 675
0.89
N
3 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Szklarczyk Zbigniew 485
0.64
N
3 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Krzemińska Aleksandra Maria 828
1.09
N
3 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Dobosz Helena 1081
1.42
N
3 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Czerniakiewicz Danuta Franciszka 200
0.26
N
3 4 11 KW Platforma Obywatelska RP Wojnarowska Teresa 875
1.15
N
3 4 12 KW Platforma Obywatelska RP Kwiecień Michał Paweł 603
0.79
N
3 4 13 KW Platforma Obywatelska RP Bloch Kinga Agnieszka 1335
1.76
N
3 4 14 KW Platforma Obywatelska RP Koryszewski Andrzej Marian 95
0.12
N
3 4 15 KW Platforma Obywatelska RP Łajkowski Łukasz Paweł 173
0.23
N
3 4 16 KW Platforma Obywatelska RP Łuczyńska Ewa Maria 2108
2.77
T
3 6 1 KKW SLD Lewica Razem Piechna-Więckiewicz Paulina Krystyna 4102
5.40
T
3 6 2 KKW SLD Lewica Razem Boresowicz Piotr Feliks 1240
1.63
N
3 6 3 KKW SLD Lewica Razem Jaskołd Bogdan Jacek 463
0.61
N
3 6 4 KKW SLD Lewica Razem Szurmak Lucyna Danuta 354
0.47
N
3 6 5 KKW SLD Lewica Razem Płocharski Wojciech Juliusz 103
0.14
N
3 6 6 KKW SLD Lewica Razem Wilkiewicz Natalia Katarzyna 209
0.27
N
3 6 7 KKW SLD Lewica Razem Lechowicz Piotr 212
0.28
N
3 6 8 KKW SLD Lewica Razem Bastin Kornelia Anna 109
0.14
N
3 6 9 KKW SLD Lewica Razem Nowakowski Włodzimierz Stefan 129
0.17
N
3 6 10 KKW SLD Lewica Razem Domańska Iwona Teresa 271
0.36
N
3 6 11 KKW SLD Lewica Razem Piontkowska Irena Stanisława 62
0.08
N
3 6 12 KKW SLD Lewica Razem Tosik Tomasz Jerzy 69
0.09
N
3 6 13 KKW SLD Lewica Razem Król Elżbieta Jadwiga 239
0.31
N
3 6 14 KKW SLD Lewica Razem Iwanowska Halina Barbara 104
0.14
N
3 6 15 KKW SLD Lewica Razem Michałowska Joanna Danuta 141
0.19
N
3 6 16 KKW SLD Lewica Razem Śmigielski Andrzej Marian 340
0.45
N
3 7 1 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kuźma Wojciech 1754
2.31
N
3 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kustra Józef 120
0.16
N
3 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Balke Katarzyna Karolina 221
0.29
N
3 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Michalczak Mirosław Wojciech 78
0.10
N
3 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Słupecka Zofia 99
0.13
N
3 7 6 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Sokołowska Lilianna 126
0.17
N
3 7 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Rakowski Jan Krzysztof 83
0.11
N
3 7 8 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Wierzbicki Przemysław Roman 186
0.24
N
3 7 9 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Basaj Robert 53
0.07
N
3 7 10 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Jancewicz Małgorzata 33
0.04
N
3 7 11 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kempa Bożena 109
0.14
N
3 7 12 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Piotrowska Anna 105
0.14
N
3 7 13 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Weryński Jan Maurycy 153
0.20
N
3 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Strzeżek Jan 114
0.15
N
3 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Jabłońska Jolanta Teodozja 50
0.07
N
3 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Górna Zofia Aniela 32
0.04
N
3 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Wołczak Paweł Kazimierz 5
0.01
N
3 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Krajewski Tadeusz 34
0.04
N
3 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Wysocka Zofia Józefa 20
0.03
N
3 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Truksa Edwin Zbigniew 10
0.01
N
3 20 8 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Matyjasek Elżbieta 19
0.02
N
3 20 10 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Arkuszewski Jerzy 24
0.03
N
3 20 11 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Gołąbek Piotr Jacek 32
0.04
N
3 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Nowak Anna 830
1.09
N
3 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Szydłowska Anna Krystyna 134
0.18
N
3 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Górecki Sławomir Grzegorz 78
0.10
N
3 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Pacha Barbara Henryka 38
0.05
N
3 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Stachura Artur Hubert 49
0.06
N
3 21 6 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Górecka Maria 91
0.12
N
3 21 7 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Szumski Maciej Jerzy 55
0.07
N
3 21 8 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kamiński Paweł Piotr 49
0.06
N
3 21 9 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Nosal Mikołaj Benedykt 71
0.09
N
3 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Rzońca Marcin Andrzej 570
0.75
N
3 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kisielewska Laura Karolina 151
0.20
N
3 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Stec Michał Marcin 55
0.07
N
3 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Brzozowska Aleksandra Anna 54
0.07
N
3 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kowalski Ryszard Mieczysław 10
0.01
N
3 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Wiśniewski Ryszard 38
0.05
N
3 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Ziemski Robert 15
0.02
N
3 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Nizińska Aneta 39
0.05
N
3 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Trzewik Sebastian Krzysztof 15
0.02
N
3 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Krzykowska Magdalena Anna 27
0.04
N
3 22 11 KWW ANDRZEJA ROZENKA Pietrzak Konrad 11
0.01
N
3 22 12 KWW ANDRZEJA ROZENKA Karziewicz Iwona Małgorzata 5
0.01
N
3 22 13 KWW ANDRZEJA ROZENKA Sydrych Małgorzata 11
0.01
N
3 22 14 KWW ANDRZEJA ROZENKA Jabłońska Beata Maria 23
0.03
N
3 22 15 KWW ANDRZEJA ROZENKA Widawski Marcin Maria 72
0.09
N
3 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Ciechomski Mariusz 1320
1.74
N
3 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Pasek Przemysław Jan 832
1.09
N
3 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Górski Włodzimierz 315
0.41
N
3 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Terlecka-Fischer Małgorzata Anna 412
0.54
N
3 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Osolińska Katarzyna Monika 207
0.27
N
3 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Pieprzowski Piotr 86
0.11
N
3 23 8 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Przychodzeń Piotr 89
0.12
N
3 23 9 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Szczawińska Joanna Maria 77
0.10
N
3 23 10 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Wieczorkowski Dariusz Paweł 72
0.09
N
3 23 11 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Sailer Kamila Monika 62
0.08
N
3 23 12 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Dublinowska Anna Maria 51
0.07
N
3 23 13 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Wiśniewska Katarzyna 158
0.21
N
3 23 14 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Małkiewicz Joanna Maria 150
0.20
N
3 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Osmycki Konrad 370
0.49
N
3 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Pacholski Paweł Andrzej 75
0.10
N
3 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Zuchniewicz Helena Barbara 159
0.21
N
3 24 4 KWW Warszawa Dla Rodziny Olasik Anna 224
0.29
N
3 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Smólski Wojciech Julian 36
0.05
N
3 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Druzga Barbara Jadwiga 70
0.09
N
3 24 7 KWW Warszawa Dla Rodziny Lipka Michał Franciszek 78
0.10
N
3 25 1 KW Partia Zieloni Erbel Joanna Agnieszka 2190
2.88
N
3 25 2 KW Partia Zieloni Łaski Konrad 90
0.12
N
3 25 3 KW Partia Zieloni Grzelewska Anna Sławomira 98
0.13
N
3 25 4 KW Partia Zieloni Cibor Krzysztof Łukasz 160
0.21
N
3 25 5 KW Partia Zieloni Mazur Anna Magdalena 106
0.14
N
3 25 6 KW Partia Zieloni Goliński Tomasz 37
0.05
N
3 25 7 KW Partia Zieloni Staniszewska Teresa Stanisława 57
0.07
N
3 25 8 KW Partia Zieloni Szustek Tomasz 29
0.04
N
3 25 9 KW Partia Zieloni Wiatr-Prugar Anna Małgorzata 81
0.11
N
3 26 1 KW Warszawa Społeczna Kontkiewicz Barbara 497
0.65
N
3 26 2 KW Warszawa Społeczna Mędrzycka Małgorzata 140
0.18
N
3 26 3 KW Warszawa Społeczna Sobkowicz Tomasz Arnold 50
0.07
N
3 26 4 KW Warszawa Społeczna Grochowska Hanna Urszula 74
0.10
N
3 26 5 KW Warszawa Społeczna Zieliński Przemysław Jan 250
0.33
N
3 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Fluder Krzysztof Grzegorz 423
0.56
N
3 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Sokołowska Bożena 392
0.52
N
3 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Schabowski Maciej Mirosław 74
0.10
N
3 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Parzelski Damian Paweł 38
0.05
N
3 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Dobrzyńska Adriana Urszula 102
0.13
N
3 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Spirzewski Michał 36
0.05
N
3 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Szatkowska Justyna Maria 86
0.11
N
3 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Włodarczyk Sylwia 113
0.15
N
3 27 10 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Lewandowski Paweł Piotr 93
0.12
N
3 27 11 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Krzyżowski Andrzej Stefan 23
0.03
N
3 27 12 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Porczyk Krzysztof 79
0.10
N
4 2 1 KW Demokracja Bezpośrednia Malinowski Marek Zbigniew 408
0.95
N
4 2 2 KW Demokracja Bezpośrednia Moreń Krzysztof Grzegorz 106
0.25
N
4 2 3 KW Demokracja Bezpośrednia Kowalczyk Hanna 529
1.23
N
4 2 4 KW Demokracja Bezpośrednia Przeorska Seweryna 149
0.35
N
4 2 5 KW Demokracja Bezpośrednia Mazurkiewicz Konrad Jan 256
0.60
N
4 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Terlecki Paweł Andrzej 7180
16.70
T
4 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Kwapiszewski Krzysztof Jan 641
1.49
N
4 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Dorosiński Rafał Sebastian 1503
3.50
T
4 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Zajkowski Piotr 860
2.00
N
4 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Jęda Maria Weronika 775
1.80
N
4 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Miłosz Zbyszek 442
1.03
N
4 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Chojnowska-Idzik Daniela Zofia 381
0.89
N
4 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Jaworska Joanna Katarzyna 788
1.83
N
4 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Janicka Katarzyna Maria 611
1.42
N
4 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Hoffman Marcin Włodzimierz 4069
9.46
T
4 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Czaykowski Michał 5160
12.00
T
4 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Żuber-Zielicz Małgorzata 2039
4.74
T
4 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Bruśk Iwona Krystyna 605
1.41
N
4 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Masłowski Wiktor Zbigniew 568
1.32
N
4 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Miernik Anna Luiza 608
1.41
N
4 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Rybus-Tołłoczko Andrzej Tadeusz 322
0.75
N
4 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Mikulski Waldemar Tomasz 398
0.93
N
4 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Morawska Elżbieta 1298
3.02
N
4 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Proszowska Agnieszka Małgorzata 1085
2.52
N
4 6 1 KKW SLD Lewica Razem Pawlak Paweł Wiesław 1569
3.65
N
4 6 2 KKW SLD Lewica Razem Olechowska Helena 635
1.48
N
4 6 3 KKW SLD Lewica Razem Spunda Iwona Maria 152
0.35
N
4 6 4 KKW SLD Lewica Razem Dobrowolska Marta Władysława 192
0.45
N
4 6 5 KKW SLD Lewica Razem Chełmiński Bohdan Jan 104
0.24
N
4 6 6 KKW SLD Lewica Razem Karkowska Izabela Wanda 171
0.40
N
4 6 7 KKW SLD Lewica Razem Głowacki Arkadiusz Michał 126
0.29
N
4 6 8 KKW SLD Lewica Razem Kułakowska Renata Halina 100
0.23
N
4 6 9 KKW SLD Lewica Razem Kamieńska Joanna Urszula 205
0.48
N
4 6 10 KKW SLD Lewica Razem Wawrzak Andrzej Ireneusz 163
0.38
N
4 7 1 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Cywińska Anna Mariola 1083
2.52
N
4 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Janicki Andrzej Jan 384
0.89
N
4 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Uleniecka-Zawada Joanna Monika 134
0.31
N
4 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Smereczyński Mateusz Aleksander 123
0.29
N
4 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kowalik Wiesław Ireneusz 139
0.32
N
4 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Romańczuk Stanisław 42
0.10
N
4 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Łęski Paweł Cezary 8
0.02
N
4 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Kaczanowski Waldemar Antoni 14
0.03
N
4 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Witkowski Zbigniew Marek 46
0.11
N
4 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Olszewska Czesława Julia 19
0.04
N
4 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Cisło Jarosław Robert 16
0.04
N
4 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Sławiec Bożena Barbara 9
0.02
N
4 20 8 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Świątkiewicz Lidia Teresa 18
0.04
N
4 20 9 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Grygorjew Agnieszka Małgorzata 13
0.03
N
4 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Zieleniewski Rafał Roman 356
0.83
N
4 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Gawinek Monika Klaudyna 186
0.43
N
4 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Tylko Katarzyna Magdalena 207
0.48
N
4 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Stańczak Tadeusz 32
0.07
N
4 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Łukasiewicz Wiesław Ireneusz 52
0.12
N
4 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Łazarski Henryk Franciszek 180
0.42
N
4 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Strzelecki Dariusz Robert 92
0.21
N
4 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Magdzicka Jolanta Ewa 88
0.20
N
4 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Owczarek Włodzimierz Stanisław 19
0.04
N
4 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Boryczko-Olechowicz Małgorzata Maria 17
0.04
N
4 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Korzecki Kazimierz 10
0.02
N
4 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Zieliński Andrzej 28
0.07
N
4 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kamińska Helena 20
0.05
N
4 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Barbaro Ludmiła 15
0.03
N
4 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Marszałkowska Katarzyna 41
0.10
N
4 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Różewska Barbara Krystyna 1211
2.82
N
4 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Religioni Jarosław Tomasz 101
0.23
N
4 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kos Ilona Danuta 181
0.42
N
4 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Borczuch Wojciech Michał 86
0.20
N
4 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Gawroński Andrzej Łukasz 75
0.17
N
4 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Lewandowski Adam Krzysztof 106
0.25
N
4 23 7 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Goleniowski Tomasz 32
0.07
N
4 23 8 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Budka Mirosław 38
0.09
N
4 23 9 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Bolimowska Hanna Alicja 112
0.26
N
4 23 10 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Szcześniak Marlena Janina 111
0.26
N
4 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Bosak Krzysztof 509
1.18
N
4 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Bujak Paweł Jerzy 36
0.08
N
4 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Lewandowska Aneta Anna 164
0.38
N
4 24 4 KWW Warszawa Dla Rodziny Rogala Katarzyna 71
0.17
N
4 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Błaszczyk Piotr Józef 20
0.05
N
4 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Pióro Monika 62
0.14
N
4 25 1 KW Partia Zieloni Zaremba Patryk Dominik 434
1.01
N
4 25 2 KW Partia Zieloni Komiażyk Grażyna Anna 212
0.49
N
4 25 3 KW Partia Zieloni Jóźwiak Bartłomiej Tomasz 35
0.08
N
4 25 4 KW Partia Zieloni Góral Anna Monika 165
0.38
N
4 25 5 KW Partia Zieloni Leszczyński Maciej Mariusz 38
0.09
N
4 25 6 KW Partia Zieloni Rojek Zofia Anna 115
0.27
N
4 26 1 KW Warszawa Społeczna Kalbarczyk-Perzanowska Anna 237
0.55
N
4 26 2 KW Warszawa Społeczna Podzińska Izabella Janina 211
0.49
N
4 26 3 KW Warszawa Społeczna Pierzchniak Anna Maria 74
0.17
N
4 26 4 KW Warszawa Społeczna Jaworski Grzegorz Stanisław 45
0.10
N
4 26 5 KW Warszawa Społeczna Kosiński Ryszard Andrzej 38
0.09
N
4 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wysocki Michał Marcin 281
0.65
N
4 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wąś Małgorzata Maria 103
0.24
N
4 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wierzbicki Rafał Dawid 64
0.15
N
4 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Latkowska Agata 101
0.23
N
4 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Fondalińska Adriana Łucja 29
0.07
N
4 27 6 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Dziubek Maciej 72
0.17
N
4 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Kaaroud Anna Marta 57
0.13
N
4 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Zdanowski Damian 19
0.04
N
4 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Szuba Sonia Anita 80
0.19
N
4 27 10 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Staniszewski Michał 77
0.18
N
5 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Figura Dariusz 8081
12.31
T
5 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Świderski Edmund Marceli 3355
5.11
T
5 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Starzyński Wojciech 2128
3.24
N
5 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Grzybowski Piotr Teodor 983
1.50
N
5 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Kaczmarska Anna Urszula 1600
2.44
N
5 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Kaliszewska Julia Katarzyna 734
1.12
N
5 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Zaniewska Halina 693
1.06
N
5 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Derdej Piotr 357
0.54
N
5 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Staniszewska Claudia 333
0.51
N
5 3 10 KW Prawo i Sprawiedliwość Kurski Michał Bohdan 848
1.29
N
5 3 11 KW Prawo i Sprawiedliwość Olczak Maria Teresa 636
0.97
N
5 3 12 KW Prawo i Sprawiedliwość Kondrat Michał Stanisław 2401
3.66
T
5 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Mazurek Piotr 7716
11.75
T
5 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Dubiel Zbigniew 2770
4.22
N
5 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Jakowicka Agnieszka Katarzyna 4100
6.24
T
5 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Pabisiak Anna Elżbieta 2879
4.38
T
5 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Kozaczuk Marcin 1010
1.54
N
5 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Paleczny Robert Piotr 904
1.38
N
5 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Sujka Mariusz 302
0.46
N
5 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Wilanowska-Rybka Liliana 1022
1.56
N
5 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Krawczyk Izabela 1643
2.50
N
5 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Niedzielski Andrzej Jędrzej 758
1.15
N
5 4 11 KW Platforma Obywatelska RP Pietrusiński Kacper Karol 1747
2.66
N
5 6 1 KKW SLD Lewica Razem Golimont Andrzej Marcin 2902
4.42
N
5 6 2 KKW SLD Lewica Razem Szerszeń Halina Joanna 786
1.20
N
5 6 3 KKW SLD Lewica Razem Błaszczak Sandra 408
0.62
N
5 6 4 KKW SLD Lewica Razem Włodarczyk Tadeusz Franciszek 273
0.42
N
5 6 5 KKW SLD Lewica Razem Żebrowska Krystyna Zofia 368
0.56
N
5 6 6 KKW SLD Lewica Razem Gielniewska Marzena Elżbieta 115
0.18
N
5 6 7 KKW SLD Lewica Razem Lachowiecki Leszek Bogdan 51
0.08
N
5 6 8 KKW SLD Lewica Razem Mikoleit Barbara Maria 68
0.10
N
5 6 9 KKW SLD Lewica Razem Kozłowski Zbigniew 115
0.18
N
5 6 10 KKW SLD Lewica Razem Starzyński Krzysztof Andrzej 110
0.17
N
5 6 11 KKW SLD Lewica Razem Karwowski Waldemar Jacek 89
0.14
N
5 6 12 KKW SLD Lewica Razem Całka Jolanta Alicja 681
1.04
N
5 7 1 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kunowski Janusz 1616
2.46
N
5 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Tomborek Edyta 333
0.51
N
5 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Madej Małgorzata Michalina 211
0.32
N
5 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Parysz Magdalena Barbara 98
0.15
N
5 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Jończyk Krzysztof 194
0.30
N
5 7 6 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Pawłowska Julia Anna 207
0.32
N
5 7 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Steckiewicz Adrianna Patrycja 100
0.15
N
5 7 8 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Majewski Lubosz Piotr 216
0.33
N
5 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Wrzesiński Zbigniew Antoni 110
0.17
N
5 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Szemińska- Morsakowska Ewa Teresa 62
0.09
N
5 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Strusiński Andrzej Paweł 21
0.03
N
5 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Strzeżek Katarzyna Edyta 29
0.04
N
5 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Milewski Marcin Wojciech 19
0.03
N
5 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Katana Małgorzata Jadwiga 25
0.04
N
5 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Janke Bożena Zdzisława 15
0.02
N
5 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Sikora Marcin Tomasz 432
0.66
N
5 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Konkało Joanna 134
0.20
N
5 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Polowczyk Paweł Łukasz 46
0.07
N
5 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kłoss Dorota Lidia 92
0.14
N
5 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kundzik Jakub Ryszard 42
0.06
N
5 21 6 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Majewska Irena Władysława 64
0.10
N
5 21 7 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Raciborski Antoni Henryk 19
0.03
N
5 21 8 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kociszewska-Zagórska Alicja 69
0.11
N
5 21 9 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Jopek Witold Andrzej 67
0.10
N
5 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Popławska Aleksandra Aniela 376
0.57
N
5 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Gruszecka Ewa Zofia 103
0.16
N
5 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Ziomek Marcin Łukasz 72
0.11
N
5 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Chodyra Andrzej 17
0.03
N
5 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Karziewicz Andrzej Paweł 2
0.00
N
5 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Wolf Alina Lucyna 19
0.03
N
5 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Czyżykiewicz Ewa Agnieszka 18
0.03
N
5 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Piotrkowski Stanisław 8
0.01
N
5 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Zawisza Jacek Rafał 26
0.04
N
5 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Miernik Michał Jerzy 17
0.03
N
5 22 11 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kozakiewicz Karolina Matylda 42
0.06
N
5 22 12 KWW ANDRZEJA ROZENKA Karpunin Andrzej 5
0.01
N
5 22 13 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kazimierczuk Paweł Stanisław 8
0.01
N
5 22 14 KWW ANDRZEJA ROZENKA Orpel Anita Joanna 122
0.19
N
5 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Jezierska Barbara Łucja 1018
1.55
N
5 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Szadurski Karol Roman 366
0.56
N
5 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Gumowski Tomasz Marek 265
0.40
N
5 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Konwińska Hanna 198
0.30
N
5 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Powalisz Monika Alicja 146
0.22
N
5 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Shannon Katarzyna Monika 77
0.12
N
5 23 7 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Gronkiewicz Kacper Tomasz 44
0.07
N
5 23 8 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Andrzejczak Ewa 67
0.10
N
5 23 9 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Barański Marek Artur 66
0.10
N
5 23 10 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Sosnowska Iwona 164
0.25
N
5 23 11 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Korzeniecka-Podrucka Zofia 212
0.32
N
5 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Wasiukiewicz Anna Maria 555
0.85
N
5 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Januszewski Jacek Jerzy 54
0.08
N
5 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Nowogrodzki Kacper Tomasz 39
0.06
N
5 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Różańska-Mazurkiewicz Anna 198
0.30
N
5 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Wysocki Michał Piotr 99
0.15
N
5 24 7 KWW Warszawa Dla Rodziny Wawrzeńczyk Łukasz Paweł 54
0.08
N
5 25 1 KW Partia Zieloni Rawińska Małgorzata 1083
1.65
N
5 25 2 KW Partia Zieloni Skurczyński Łukasz Paweł 194
0.30
N
5 25 3 KW Partia Zieloni Jurkowska Adela Marta 150
0.23
N
5 25 4 KW Partia Zieloni Zrałek-Kossakowski Wojciech Stanisław 74
0.11
N
5 25 5 KW Partia Zieloni Bilewicz Aleksandra Maria 333
0.51
N
5 26 1 KW Warszawa Społeczna Ciszewski Piotr Robert 376
0.57
N
5 26 2 KW Warszawa Społeczna Grabczan Teresa 60
0.09
N
5 26 3 KW Warszawa Społeczna Żarnawski Tadeusz Józef 19
0.03
N
5 26 4 KW Warszawa Społeczna Żakowska Zofia Barbara 62
0.09
N
5 26 5 KW Warszawa Społeczna Jańczak Przemysław Krzysztof 39
0.06
N
5 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Mórawska-Toczek Beata Zofia 437
0.67
N
5 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Koncki Mariusz Janusz 62
0.09
N
5 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wasilewski Maciej 97
0.15
N
5 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Szwetner-Romanowska Kinga Luiza 74
0.11
N
5 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Orzełek Iwo Piotr 101
0.15
N
5 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Bazyluk Agnieszka Elżbieta 79
0.12
N
5 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Jaworska-Mistarz Katarzyna 70
0.11
N
5 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Gręda Joanna 98
0.15
N
5 27 10 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Zaniewska Agata 114
0.17
N
5 27 11 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Jarosiński Artur 45
0.07
N
5 27 12 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Ostaszewski Sławomir Janusz 86
0.13
N
5 30 1 KWW Bielecki Bielecki Krzysztof Piotr 247
0.38
N
5 30 2 KWW Bielecki Barwik Juliusz Tadeusz 19
0.03
N
5 30 3 KWW Bielecki Kozłowska Marta Joanna 30
0.05
N
5 30 4 KWW Bielecki Herman Michał Józef 48
0.07
N
5 30 5 KWW Bielecki Wierzejska Katarzyna 29
0.04
N
6 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Cierpisz Zbigniew Adam 4126
7.95
T
6 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Lisiecki Paweł Jacek 7364
14.18
T
6 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Denkiewicz Jarosław 408
0.79
N
6 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Mioduszewski Daniel 732
1.41
N
6 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Rożek Anna Maria 935
1.80
T
6 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Cwalina Bożena 243
0.47
N
6 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kopka Dorota 476
0.92
N
6 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Wasilewski Zbigniew 373
0.72
N
6 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Michałowska Teresa Anna 334
0.64
N
6 3 10 KW Prawo i Sprawiedliwość Fedrowicz Bogdan Tadeusz 237
0.46
N
6 3 11 KW Prawo i Sprawiedliwość Gutowska-Andrzejuk Mirosława Teresa 264
0.51
N
6 3 12 KW Prawo i Sprawiedliwość Bubińska-Furmaniak Anna Barbara 433
0.83
N
6 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Jaworski Piotr Marcin 7138
13.74
T
6 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Zbińkowska Dorota Anna 2692
5.18
T
6 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Krasuski Mariusz Paweł 708
1.36
N
6 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Gajewska Aleksandra Małgorzata 3712
7.15
T
6 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Skoczewska Małgorzata Teresa 592
1.14
N
6 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Celiński Krzysztof 708
1.36
N
6 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Stachurski Roman Kazimierz 290
0.56
N
6 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Lubbe Joanna Zofia 605
1.16
N
6 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Lulis Roman Adam 250
0.48
N
6 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Gęsina Elżbieta Dorota 594
1.14
N
6 4 11 KW Platforma Obywatelska RP Matysiak Daria 581
1.12
N
6 4 12 KW Platforma Obywatelska RP Szustek Gabriela Beata 884
1.70
N
6 6 1 KKW SLD Lewica Razem Wierzbicki Sebastian 2803
5.40
N
6 6 2 KKW SLD Lewica Razem Chmiel Irena Anna 408
0.79
N
6 6 3 KKW SLD Lewica Razem Wróblewski Andrzej Wiktor 80
0.15
N
6 6 4 KKW SLD Lewica Razem Chrobak Jadwiga Władysława 182
0.35
N
6 6 5 KKW SLD Lewica Razem Kowalczyk Waldemar Robert 80
0.15
N
6 6 6 KKW SLD Lewica Razem Strzelczak Małgorzata 192
0.37
N
6 6 7 KKW SLD Lewica Razem Sawczuk Sebastian Jerzy 87
0.17
N
6 6 8 KKW SLD Lewica Razem Dymowska Maria Krystyna 91
0.18
N
6 6 9 KKW SLD Lewica Razem Wojciechowski Wojciech Stanisław 79
0.15
N
6 6 10 KKW SLD Lewica Razem Płonka Andrzej 60
0.12
N
6 6 11 KKW SLD Lewica Razem Grądzielewski Arkadiusz 36
0.07
N
6 6 12 KKW SLD Lewica Razem Zielińska Krystyna Teresa 215
0.41
N
6 7 1 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Miszczuk Paweł Jakub 1406
2.71
N
6 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Cichowski Grzegorz 237
0.46
N
6 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Nowakowska Milena 217
0.42
N
6 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kosińska Magdalena 155
0.30
N
6 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Dołęgowska Aleksandra Monika 101
0.19
N
6 7 6 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Olszewska-Grabska Marta 92
0.18
N
6 7 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Wolski Dominik Michał 158
0.30
N
6 7 8 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Prokopowicz Dariusz 159
0.31
N
6 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Wasilewska-Miernicka Grażyna Janina 46
0.09
N
6 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Dana Kacper Mario 20
0.04
N
6 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Orzechowska Anna Maria 29
0.06
N
6 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Wilczewski Jan Stanisław 20
0.04
N
6 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Kaczanowski Waldemar Antoni 12
0.02
N
6 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Nizińska Izabela Dorota 17
0.03
N
6 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Wawer Renata Ewa 27
0.05
N
6 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Żelazna Agnieszka 446
0.86
N
6 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Jagiełło Krzysztof Władysław 108
0.21
N
6 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Mroczek Agnieszka 88
0.17
N
6 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Jarek Krzysztof 23
0.04
N
6 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Butkiewicz Krystyna Elżbieta 41
0.08
N
6 21 6 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Bogucki Tomasz 43
0.08
N
6 21 7 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Jancewicz Sandra Małgorzata 27
0.05
N
6 21 8 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Tkaczyk Adrian Kamil 46
0.09
N
6 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Ostrowski Robert Krzysztof 219
0.42
N
6 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Owczarska Tamara 113
0.22
N
6 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Siołkowski Marek Jacek 9
0.02
N
6 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Sałacka Ewa Róża 66
0.13
N
6 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Dylakiewicz Andrzej Jerzy 17
0.03
N
6 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Królikowska Elżbieta Maria 45
0.09
N
6 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Dutkowski Daniel Sebastian 15
0.03
N
6 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kowalska Marlena Kinga 20
0.04
N
6 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Dziewulski Ryszard Henryk 61
0.12
N
6 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Gładyga Małgorzata 17
0.03
N
6 22 11 KWW ANDRZEJA ROZENKA Sadowy Andrzej Marek 24
0.05
N
6 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kacprzak Dariusz 1149
2.21
N
6 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Jędra Zenon 76
0.15
N
6 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Hoffmann Beata Magdalena 235
0.45
N
6 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Soporowski Piotr Kazimierz 44
0.08
N
6 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Gałka Joanna 249
0.48
N
6 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Smoczyński Jerzy 1632
3.14
N
6 23 7 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kaim Justyna Magdalena 198
0.38
N
6 23 8 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kobyliński Jerzy 94
0.18
N
6 23 9 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kiss-Zgliczyńska Aniko Ilona 57
0.11
N
6 23 10 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kowalczyk Mieczysław 54
0.10
N
6 23 11 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Jakubiak Elżbieta 249
0.48
N
6 23 12 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Wójtowicz Adam Norbert 101
0.19
N
6 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Pietraszek Anna Teresa 502
0.97
N
6 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Zaborek Krzysztof 57
0.11
N
6 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Majewski Mateusz Wiktor 55
0.11
N
6 24 4 KWW Warszawa Dla Rodziny Szewczyk Magdalena 147
0.28
N
6 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Woźniakowska Anna Daria 94
0.18
N
6 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Olech Konrad 31
0.06
N
6 24 7 KWW Warszawa Dla Rodziny Bieliński Igor Paweł 21
0.04
N
6 24 8 KWW Warszawa Dla Rodziny Jakubczak Agnieszka Patrycja 161
0.31
N
6 25 1 KW Partia Zieloni Jasiński Marek Tadeusz 426
0.82
N
6 25 2 KW Partia Zieloni Trzeciak Kamila Anna 291
0.56
N
6 25 3 KW Partia Zieloni Konieczny Maciej 79
0.15
N
6 25 4 KW Partia Zieloni Zygmunt Izabela Dominika 100
0.19
N
6 25 5 KW Partia Zieloni Zakrzewski Patryk Eugeniusz 21
0.04
N
6 25 6 KW Partia Zieloni Majewska Wanda Maria 70
0.13
N
6 25 7 KW Partia Zieloni Śledziński Patryk Paweł 24
0.05
N
6 25 8 KW Partia Zieloni Dryjańska Anna Helena 218
0.42
N
6 26 1 KW Warszawa Społeczna Parzonko Leon Jarosław 82
0.16
N
6 26 2 KW Warszawa Społeczna Pogorzelska Monika Ewa 105
0.20
N
6 26 3 KW Warszawa Społeczna Rzeźnicki Dariusz Sylwester 16
0.03
N
6 26 4 KW Warszawa Społeczna Izdebski Sylwester Janusz 48
0.09
N
6 26 5 KW Warszawa Społeczna Olejniczak Barbara 61
0.12
N
6 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wierzbicki Mateusz Marek 669
1.29
N
6 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Mackiewicz Jan Sławomir 292
0.56
N
6 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Stolarczyk Tadeusz Jerzy 73
0.14
N
6 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Łuniewska Izabela Ewa 270
0.52
N
6 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Babraj Piotr Tadeusz 77
0.15
N
6 27 6 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Latkowska Maria 98
0.19
N
6 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Nitek Krzysztof Piotr 40
0.08
N
6 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Król Patryk Stanisław 90
0.17
N
6 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Tkaczuk Anna Danuta 94
0.18
N
6 27 10 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Romaniuk Anna 162
0.31
N
6 27 11 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Rokosz-Chudziak Natalia Magdalena 107
0.21
N
6 27 12 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Nicał Adam Krzysztof 97
0.19
N
7 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Melak Andrzej Józef 13042
15.84
T
7 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Żebrowska Alicja 4070
4.94
T
7 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Jurkiewicz Cezary Andrzej 3943
4.79
T
7 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Szwarocki Seweryn Dominik 1002
1.22
N
7 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Samonek Ewa 1061
1.29
T
7 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Kotra Jarosław 380
0.46
N
7 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Bardzińska Urszula 476
0.58
N
7 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Gawryś-Bogdańska Barbara 887
1.08
N
7 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Jaszczuk Joanna Maria 515
0.63
N
7 3 10 KW Prawo i Sprawiedliwość Figat Jan Mikołaj 607
0.74
N
7 3 11 KW Prawo i Sprawiedliwość Byśkiniewicz Ewelina 549
0.67
N
7 3 12 KW Prawo i Sprawiedliwość Popiołek Jerzy Mariusz 476
0.58
N
7 3 13 KW Prawo i Sprawiedliwość Lis Anna Maria 772
0.94
N
7 3 14 KW Prawo i Sprawiedliwość Adamczuk Marcin Adam 297
0.36
N
7 3 15 KW Prawo i Sprawiedliwość Wielogórski Waldemar Grzegorz 369
0.45
N
7 3 16 KW Prawo i Sprawiedliwość Czernis Ewa Anna 303
0.37
N
7 3 17 KW Prawo i Sprawiedliwość Żbikowski Piotr Jacek 935
1.14
N
7 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Masny Ewa 11093
13.47
T
7 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Tretter Tomasz Stanisław 2017
2.45
T
7 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Wujastyk Iwona 2990
3.63
T
7 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Grudziąż Michał 1080
1.31
N
7 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Marecki Marek Antoni 645
0.78
N
7 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Bielczenko Magdalena Anna 426
0.52
N
7 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Kalbarczyk Piotr Eugeniusz 1132
1.37
T
7 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Pikulska Marta 761
0.92
N
7 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Rak Jan 265
0.32
N
7 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Gil Jerzy 456
0.55
N
7 4 11 KW Platforma Obywatelska RP Frąckiewicz Krzysztof Stanisław 232
0.28
N
7 4 12 KW Platforma Obywatelska RP Danielewicz Joanna 862
1.05
N
7 4 13 KW Platforma Obywatelska RP Jaskólski Sławomir Leszek 191
0.23
N
7 4 14 KW Platforma Obywatelska RP Sawicka Anna Monika 1044
1.27
N
7 4 15 KW Platforma Obywatelska RP Prońko Krystyna Halina 7685
9.33
T
7 6 1 KKW SLD Lewica Razem Klimaszewski Dariusz Romuald 2597
3.15
N
7 6 2 KKW SLD Lewica Razem Grochala Dorota Lidia 1077
1.31
N
7 6 3 KKW SLD Lewica Razem Parulski Adam Paweł 257
0.31
N
7 6 4 KKW SLD Lewica Razem Klewicka-Hurej Anna Maria 142
0.17
N
7 6 5 KKW SLD Lewica Razem Maicki Miron 83
0.10
N
7 6 6 KKW SLD Lewica Razem Garbicz Teresa 185
0.22
N
7 6 7 KKW SLD Lewica Razem Strehl Krzysztof Józef 69
0.08
N
7 6 8 KKW SLD Lewica Razem Bucholc Bogdan Mieczysław 151
0.18
N
7 6 9 KKW SLD Lewica Razem Wiszniewski Maciej Marek 79
0.10
N
7 6 10 KKW SLD Lewica Razem Kowalski Krzysztof Marek 113
0.14
N
7 6 11 KKW SLD Lewica Razem Makowska-Gaszyńska Sylwestra Teresa 94
0.11
N
7 6 12 KKW SLD Lewica Razem Tomaszewski Krzysztof 140
0.17
N
7 6 13 KKW SLD Lewica Razem Radomska Zofia Aldona 149
0.18
N
7 6 14 KKW SLD Lewica Razem Więckowski Jerzy Józef 60
0.07
N
7 6 15 KKW SLD Lewica Razem Ambroziak Władysława Krystyna 109
0.13
N
7 6 16 KKW SLD Lewica Razem Hański Piotr Jacek 34
0.04
N
7 6 17 KKW SLD Lewica Razem Budkiewicz Luiza Beata 180
0.22
N
7 6 18 KKW SLD Lewica Razem Budyta Dariusz Andrzej 199
0.24
N
7 7 1 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Mężyk Marcin Jarosław 2192
2.66
N
7 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Strauting Zuzanna 262
0.32
N
7 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kochanowicz Michał 226
0.27
N
7 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Rogalska Małgorzata 285
0.35
N
7 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Szubski Zenon 88
0.11
N
7 7 6 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kaczmarek Katarzyna 161
0.20
N
7 7 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Jankowski Bogusław Józef 88
0.11
N
7 7 8 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Norenberg Rozalia 95
0.12
N
7 7 9 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Sobczak Piotr Witold 115
0.14
N
7 7 10 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Jagustyn Paula Bożena 54
0.07
N
7 7 11 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kulik Maciej 140
0.17
N
7 7 12 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Połomska Patrycja Maria 164
0.20
N
7 7 13 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kowalczyk Mariusz 242
0.29
N
7 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Bartold Tadeusz Klemens 95
0.12
N
7 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Bińkowska Grażyna Krystyna 73
0.09
N
7 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Bednarczyk Marek 84
0.10
N
7 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Karpińska Anna Maria 55
0.07
N
7 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Hechner Joanna 13
0.02
N
7 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Książkiewicz Sebastian Jakub 35
0.04
N
7 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Cieciora Piotr Łukasz 20
0.02
N
7 20 8 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Smolińska Beata Ewa 46
0.06
N
7 20 9 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Orzechowska Agnieszka 27
0.03
N
7 20 10 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Matusiewicz Izabela Maria 13
0.02
N
7 20 11 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Rozwadowski Wojciech Tadeusz 23
0.03
N
7 20 12 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Jeżewska Joanna 22
0.03
N
7 20 13 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Rusek Sebastian 17
0.02
N
7 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Czarnecka Kinga 673
0.82
N
7 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Borkowska Małgorzata Zuzanna 129
0.16
N
7 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Lipińska Agnieszka Maria 109
0.13
N
7 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Lech Jacek 151
0.18
N
7 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Czarnecka Elżbieta Anna 81
0.10
N
7 21 6 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Skibniewski Piotr Krzysztof 36
0.04
N
7 21 7 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Skibniewska Anna Agata 71
0.09
N
7 21 8 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Borkowski Jerzy Wojciech 91
0.11
N
7 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Janiak-Jaskółowska Magdalena Katarzyna 480
0.58
N
7 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Lewicki Sławomir 78
0.09
N
7 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Majcher Michał 41
0.05
N
7 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Szymborski Krzysztof 46
0.06
N
7 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kryczyńska Ewa Karolina 54
0.07
N
7 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Zdun Adam Krzysztof 18
0.02
N
7 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kawecka-Popiołek Magdalena Barbara 35
0.04
N
7 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kiedo Ryszard Jacek 14
0.02
N
7 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Jeżak Joanna Patrycja 31
0.04
N
7 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Tucholski Piotr 25
0.03
N
7 22 11 KWW ANDRZEJA ROZENKA Perzyna Wojciech 16
0.02
N
7 22 12 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kwaśniak Bożena Grażyna 22
0.03
N
7 22 13 KWW ANDRZEJA ROZENKA Popiołek Stanisław 27
0.03
N
7 22 14 KWW ANDRZEJA ROZENKA Bury Marzanna 35
0.04
N
7 22 15 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kalinowski Andrzej 35
0.04
N
7 22 16 KWW ANDRZEJA ROZENKA Markiewicz Grzegorz Zbigniew 43
0.05
N
7 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Melak Jakub Robert 1853
2.25
N
7 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Trąbiński Zbigniew Józef 246
0.30
N
7 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Dzido Tatiana Aleksandra 191
0.23
N
7 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Scura Victor 48
0.06
N
7 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Jusiński Janusz 100
0.12
N
7 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Korpowska Krystyna 186
0.23
N
7 23 7 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Szczepanek Wojciech 101
0.12
N
7 23 8 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Lesiak Karin 50
0.06
N
7 23 9 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Kwiatek Paweł 124
0.15
N
7 23 10 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Borkowska Katarzyna Ewa 313
0.38
N
7 23 11 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Zygarski Piotr Jacek 133
0.16
N
7 23 12 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Nieścierewska-Czak Izabela 60
0.07
N
7 23 13 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Sikorski Waldemar 64
0.08
N
7 23 14 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Grączewska Izabela Marianna 84
0.10
N
7 23 15 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Wąsowski Robert Andrzej 60
0.07
N
7 23 16 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Szybiak Zdzisław Jan 162
0.20
N
7 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Bąkowski Krzysztof 429
0.52
N
7 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Jończyk Łukasz 110
0.13
N
7 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Bodakowski Jan Antoni 52
0.06
N
7 24 4 KWW Warszawa Dla Rodziny Wróbel Agata Anna 478
0.58
N
7 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Sienicki Aleksander 41
0.05
N
7 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Wiśniewska Patrycja 282
0.34
N
7 24 7 KWW Warszawa Dla Rodziny Jakubczak Małgorzata Zofia 233
0.28
N
7 25 1 KW Partia Zieloni Pradzioch Wanda 544
0.66
N
7 25 2 KW Partia Zieloni Drozda Łukasz 192
0.23
N
7 25 3 KW Partia Zieloni Rybicka Dorota Ewa 272
0.33
N
7 25 4 KW Partia Zieloni Kmiecik Michał Karol 80
0.10
N
7 25 5 KW Partia Zieloni Ziemińska Dominika Patrycja 205
0.25
N
7 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wierzbicki Szymon Piotr 687
0.83
N
7 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Morawski Tomasz 331
0.40
N
7 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Gawryszewska Paulina 325
0.39
N
7 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Rowicka Marzena Anna 182
0.22
N
7 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Szatkowski Przemysław 72
0.09
N
7 27 6 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Krzyżowski Mateusz Paweł 43
0.05
N
7 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Latkowska Izabela Anna 125
0.15
N
7 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Baryła Dorota Ilona 77
0.09
N
7 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Gulatowski Lech 24
0.03
N
7 27 10 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Woś Katarzyna 182
0.22
N
7 27 11 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Szeląg Sebastian 109
0.13
N
7 27 12 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Paluch Małgorzata Marta 249
0.30
N
8 2 1 KW Demokracja Bezpośrednia Kowalczyk Michał Maciej 369
0.56
N
8 2 2 KW Demokracja Bezpośrednia Rupniewski Andrzej Rafał 85
0.13
N
8 2 3 KW Demokracja Bezpośrednia Kowalczyk Elżbieta Genowefa 235
0.36
N
8 2 4 KW Demokracja Bezpośrednia Łukasik Katarzyna Elżbieta 252
0.38
N
8 2 5 KW Demokracja Bezpośrednia Lechowski Piotr Roman 108
0.16
N
8 2 6 KW Demokracja Bezpośrednia Stefan Agnieszka Elżbieta 241
0.37
N
8 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Zabłocki Wojciech Jakub 7280
11.03
T
8 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Smalcerz Ewa Maria 1613
2.44
N
8 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Bandych-Najdowska Iwona 706
1.07
N
8 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Kalicki Marcin 1115
1.69
N
8 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Jaros Łukasz Paweł 253
0.38
N
8 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Drewniak Maciej Dawid 524
0.79
N
8 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Mazurek Wiesław Antoni 386
0.58
N
8 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Stadnicka Monika Barbara 450
0.68
N
8 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Cieszynko Teresa 159
0.24
N
8 3 10 KW Prawo i Sprawiedliwość Cmiel Marcin Grzegorz 91
0.14
N
8 3 11 KW Prawo i Sprawiedliwość Kiwatyniec Kamil Łukasz 139
0.21
N
8 3 12 KW Prawo i Sprawiedliwość Brykczyńska Teresa Barbara 556
0.84
N
8 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Trębicka Zofia Barbara 13160
19.94
T
8 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Wyszyński Maciej 2763
4.19
T
8 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Jaworski Lech Włodzimierz 3175
4.81
T
8 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Kasztelan Jolanta Krystyna 1842
2.79
N
8 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Strzelecki Zbigniew 728
1.10
N
8 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Kulej Tomasz Stanisław 738
1.12
N
8 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Pentz Jan Ludwik 189
0.29
N
8 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Łukaszewicz Jolanta Maria 1093
1.66
N
8 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Kraśnicki Marek Andrzej 232
0.35
N
8 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Gajewski Hubert Tadeusz 494
0.75
N
8 4 11 KW Platforma Obywatelska RP Janczar Ewa 3125
4.74
T
8 6 1 KKW SLD Lewica Razem Legierski Krystian Łukasz 3322
5.03
N
8 6 2 KKW SLD Lewica Razem Grządziela Monika Joanna 667
1.01
N
8 6 3 KKW SLD Lewica Razem Garbarczyk-Walus Sylwia 292
0.44
N
8 6 4 KKW SLD Lewica Razem Sankowski Łukasz Andrzej 163
0.25
N
8 6 5 KKW SLD Lewica Razem Antkiewicz Łukasz Marcin 81
0.12
N
8 6 7 KKW SLD Lewica Razem Rogozińska Agnieszka Eliza 391
0.59
N
8 6 8 KKW SLD Lewica Razem Gerka Wojciech Filip 53
0.08
N
8 6 9 KKW SLD Lewica Razem Kołder Michał Tadeusz 116
0.18
N
8 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Ostrowska Natalia Alina 655
0.99
N
8 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Krzysztoforski Jan Paweł 174
0.26
N
8 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Stępień Agnieszka Marzena 175
0.27
N
8 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Gajda Andrzej Mirosław 165
0.25
N
8 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Sontowski Bronisław Bogdan 42
0.06
N
8 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Kaczmarska Jolanta Daniela 21
0.03
N
8 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Brzuchacz Tomasz Tadeusz 15
0.02
N
8 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Sontowski Marcin Andrzej 6
0.01
N
8 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Chmurzyńska Barbara Cecylia 12
0.02
N
8 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Michałowska Małgorzata Stanisława 12
0.02
N
8 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Jackowski Adam 17
0.03
N
8 20 8 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Wawer Andrzej Piotr 10
0.02
N
8 20 9 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Wojtkiewicz Michał Jakub 2
0.00
N
8 20 10 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Lewandowska Małgorzata Emilia 35
0.05
N
8 20 11 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Szczotka Krzysztof Grzegorz 12
0.02
N
8 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Sztyber Janusz Antoni 350
0.53
N
8 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Łata Andrzej Antoni 48
0.07
N
8 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Świątek Małgorzata Lidia 150
0.23
N
8 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Uchan Marek 22
0.03
N
8 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kaleta Agnieszka Monika 137
0.21
N
8 21 6 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kocot Krystyna 63
0.10
N
8 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Chmielewski Bronisław Stanisław 338
0.51
N
8 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Sobiś-Krasnodębska Dorota Weronika 108
0.16
N
8 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Dybowski Marek Łukasz 36
0.05
N
8 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Grzelak Sandra Anna 60
0.09
N
8 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Pacewicz Andrzej 37
0.06
N
8 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Gęsicki Tomasz Stanisław 8
0.01
N
8 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Ćwiklińska Barbara Helena 38
0.06
N
8 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Osterczuk Karolina Ewa 20
0.03
N
8 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Tyszkiewicz Krzysztof 26
0.04
N
8 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Opadczuk Andrzej 9
0.01
N
8 22 11 KWW ANDRZEJA ROZENKA Wojdyr Ewa 39
0.06
N
8 22 12 KWW ANDRZEJA ROZENKA Dostaw Jakub Maciej 34
0.05
N
8 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Guział Piotr Andrzej 6993
10.60
T
8 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Królikowski Lech Wojciech 1121
1.70
N
8 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Mirska-Perry Anna Małgorzata 823
1.25
N
8 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Żuber-Wigurska Klaudia Joanna 727
1.10
N
8 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Auriga-Borówko Ariadna Helena 118
0.18
N
8 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Zarachowicz Małgorzata Maria 233
0.35
N
8 23 7 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Skubiszewski Henryk 253
0.38
N
8 23 8 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Bukowiecki Andrzej Daniel 64
0.10
N
8 23 9 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Franaszczak Małgorzata Kinga 42
0.06
N
8 23 10 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Dominiak Bartosz Cyprian 72
0.11
N
8 23 11 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Głowicka Elżbieta Jadwiga 71
0.11
N
8 23 12 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Porębski Tadeusz 278
0.42
N
8 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Zuchniewicz Paweł 613
0.93
N
8 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Polak Roman Józef 136
0.21
N
8 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Rogala Paweł 70
0.11
N
8 24 4 KWW Warszawa Dla Rodziny Bagieńska Joanna Stanisława 111
0.17
N
8 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Druzga Damian Michał 19
0.03
N
8 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Jasińska Sylwia 170
0.26
N
8 24 7 KWW Warszawa Dla Rodziny Domańska Maria Elżbieta 126
0.19
N
8 25 1 KW Partia Zieloni Nowak Beata Barbara 840
1.27
N
8 25 2 KW Partia Zieloni Urban Mateusz Józef 41
0.06
N
8 25 3 KW Partia Zieloni Pawłowska Agnieszka Anna 141
0.21
N
8 25 4 KW Partia Zieloni Gąsior Bartłomiej 46
0.07
N
8 25 5 KW Partia Zieloni Grzelak Pamela Katarzyna 70
0.11
N
8 25 6 KW Partia Zieloni Kolmasiak Wojciech Dominik 38
0.06
N
8 25 7 KW Partia Zieloni Moszczyńska Anna Maria 158
0.24
N
8 26 1 KW Warszawa Społeczna Rek Mikołaj 229
0.35
N
8 26 2 KW Warszawa Społeczna Sackiewicz Barbara 72
0.11
N
8 26 3 KW Warszawa Społeczna Chudziak Romuald 15
0.02
N
8 26 4 KW Warszawa Społeczna Białoskórski Jarosław Marian 7
0.01
N
8 26 5 KW Warszawa Społeczna Konieczna Lidia Hanna 47
0.07
N
8 26 6 KW Warszawa Społeczna Wegner Elżbieta Alina 36
0.05
N
8 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Matyjasiak Wojciech Robert 884
1.34
N
8 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wajszczuk Jolanta Dorota 307
0.47
N
8 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Bartosik Jonatan Jakub 72
0.11
N
8 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Piotrowska Agnieszka 248
0.38
N
8 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Iskra Mikołaj Robert 81
0.12
N
8 27 6 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Jankowski Bartłomiej Sebastian 59
0.09
N
8 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Turek Urszula 127
0.19
N
8 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Marszałek Katarzyna Iwona 99
0.15
N
8 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Bielecki Maciej 84
0.13
N
8 27 10 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Galanty Magdalena 192
0.29
N
9 2 1 KW Demokracja Bezpośrednia Jędrasiak Jan Andrzej 892
1.21
N
9 2 2 KW Demokracja Bezpośrednia Kopacz Kamila Dominika 633
0.86
N
9 2 3 KW Demokracja Bezpośrednia Grudzień Artur Mariusz 210
0.29
N
9 2 4 KW Demokracja Bezpośrednia Wojtkowski Mateusz 206
0.28
N
9 2 5 KW Demokracja Bezpośrednia Malinowska Irena Teresa 336
0.46
N
9 2 6 KW Demokracja Bezpośrednia Krawczykiewicz Maria Lidia 162
0.22
N
9 2 7 KW Demokracja Bezpośrednia Stępień Piotr 474
0.64
N
9 3 1 KW Prawo i Sprawiedliwość Johann Olga Maria 6379
8.67
T
9 3 2 KW Prawo i Sprawiedliwość Grodzki Michał 5877
7.99
T
9 3 3 KW Prawo i Sprawiedliwość Żero Łukasz Patryk 744
1.01
N
9 3 4 KW Prawo i Sprawiedliwość Karczmarczyk Dariusz Artur 1521
2.07
N
9 3 5 KW Prawo i Sprawiedliwość Kostyra Katarzyna 1362
1.85
N
9 3 6 KW Prawo i Sprawiedliwość Ilczuk Paweł 360
0.49
N
9 3 7 KW Prawo i Sprawiedliwość Wiśniewski Łukasz 695
0.94
N
9 3 8 KW Prawo i Sprawiedliwość Kosiński Wiesław Józef 445
0.61
N
9 3 9 KW Prawo i Sprawiedliwość Iwanów Czesława Maria 120
0.16
N
9 3 10 KW Prawo i Sprawiedliwość Jankowski Karol Wojciech 425
0.58
N
9 3 11 KW Prawo i Sprawiedliwość Pałczyński Leszek Marian 146
0.20
N
9 3 12 KW Prawo i Sprawiedliwość Prokopczuk Alina 761
1.03
N
9 3 13 KW Prawo i Sprawiedliwość Kazanecka Joanna 657
0.89
N
9 3 14 KW Prawo i Sprawiedliwość Nagórski Zdzisław Franciszek 537
0.73
N
9 4 1 KW Platforma Obywatelska RP Łukaszewicz Maria 12045
16.38
T
9 4 2 KW Platforma Obywatelska RP Frankowski Mariusz Rafał 2507
3.41
T
9 4 3 KW Platforma Obywatelska RP Chmielewska Izabela Renata 4239
5.76
T
9 4 4 KW Platforma Obywatelska RP Sheybal-Rostek Aleksandra Paulina 1795
2.44
T
9 4 5 KW Platforma Obywatelska RP Wasilewska Lucyna Gertruda 775
1.05
N
9 4 6 KW Platforma Obywatelska RP Popowska Dorota Barbara 1061
1.44
N
9 4 7 KW Platforma Obywatelska RP Porada Benedykt 704
0.96
N
9 4 8 KW Platforma Obywatelska RP Jastrzębska Ewa Małgorzata 1049
1.43
N
9 4 9 KW Platforma Obywatelska RP Wesoły Mateusz Sebastian 880
1.20
N
9 4 10 KW Platforma Obywatelska RP Černá - Listkiewicz Dorota Zofia 449
0.61
N
9 4 11 KW Platforma Obywatelska RP Michałek Mariusz Mirosław 253
0.34
N
9 4 12 KW Platforma Obywatelska RP Okupińska Aleksandra 757
1.03
N
9 4 13 KW Platforma Obywatelska RP Wieczorek Zbigniew Sławomir 505
0.69
N
9 4 14 KW Platforma Obywatelska RP Zaleski Łukasz Robert 1122
1.53
N
9 6 1 KKW SLD Lewica Razem Piątkowski Włodzimierz Janusz 1862
2.53
N
9 6 2 KKW SLD Lewica Razem Marszałek Waldemar Antoni 2631
3.58
T
9 6 3 KKW SLD Lewica Razem Olejniczak Aleksandra Emilia 1081
1.47
N
9 6 4 KKW SLD Lewica Razem Bugzel Ilona Maria 132
0.18
N
9 6 5 KKW SLD Lewica Razem Talarek Łukasz 88
0.12
N
9 6 6 KKW SLD Lewica Razem Pac Andrzej 63
0.09
N
9 6 7 KKW SLD Lewica Razem Górbska Anna Monika 137
0.19
N
9 6 8 KKW SLD Lewica Razem Zgudka Wiesława 78
0.11
N
9 6 9 KKW SLD Lewica Razem Cebula Tomasz 100
0.14
N
9 6 10 KKW SLD Lewica Razem Mężykowska Małgorzata 107
0.15
N
9 6 11 KKW SLD Lewica Razem Ratyńska Anna 189
0.26
N
9 6 12 KKW SLD Lewica Razem Pęzińska Grażyna 86
0.12
N
9 6 13 KKW SLD Lewica Razem Kos Robert Andrzej 75
0.10
N
9 6 14 KKW SLD Lewica Razem Stojek Zbigniew Jan 140
0.19
N
9 7 1 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Jędrzejczyk Wojciech Piotr 2391
3.25
N
9 7 2 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Kugler Aida 285
0.39
N
9 7 3 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Michalska Barbara 279
0.38
N
9 7 4 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Muracka Anna 193
0.26
N
9 7 5 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Głasek Anna Katarzyna 154
0.21
N
9 7 6 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Wancerz Robert Aleksander 130
0.18
N
9 7 7 KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke Król Adam 591
0.80
N
9 20 1 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Mokrogulski Zdzisław Władysław 95
0.13
N
9 20 2 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Godlewski Benedykt 30
0.04
N
9 20 3 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Lazur Andrzej 85
0.12
N
9 20 4 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Warchoł Marcin Adam 26
0.04
N
9 20 5 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Górniak Remigiusz Lesław 36
0.05
N
9 20 6 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Dunajska Beata Katarzyna 24
0.03
N
9 20 7 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Tchorek Marek Stanisław 27
0.04
N
9 20 8 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Pruszyńska Elżbieta Katarzyna 22
0.03
N
9 20 9 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Krzywicka Marta 36
0.05
N
9 20 10 KWW Wspólnota Patriotyzm Solidarność Kosim Anna Katarzyna 31
0.04
N
9 21 1 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Kamińska Jolanta Gabriela 756
1.03
N
9 21 2 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Urbański Tomasz Andrzej 134
0.18
N
9 21 3 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Romańska-Wierzbicka Beata Zofia 97
0.13
N
9 21 4 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Telechon Jacek Juliusz 30
0.04
N
9 21 5 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Romańska Katarzyna Marlena 57
0.08
N
9 21 6 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Skibniewski Paweł Michał 39
0.05
N
9 21 7 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Zaliwska Patrycja Maria 61
0.08
N
9 21 8 KWW Sprawiedliwości Społecznej - P. Ikonowicz Wiater Tomasz Stanisław 60
0.08
N
9 22 1 KWW ANDRZEJA ROZENKA Litwińczuk Zdzisław Czesław 503
0.68
N
9 22 2 KWW ANDRZEJA ROZENKA Borowski Józef Gustaw 94
0.13
N
9 22 3 KWW ANDRZEJA ROZENKA Lamcho Hanna Dorota 95
0.13
N
9 22 4 KWW ANDRZEJA ROZENKA Nowak Ryszard 62
0.08
N
9 22 5 KWW ANDRZEJA ROZENKA Jurkiewicz Jolanta Barbara 115
0.16
N
9 22 6 KWW ANDRZEJA ROZENKA Weinzieher Anna Roksana 58
0.08
N
9 22 7 KWW ANDRZEJA ROZENKA Kobyliński Maciej Szymon 44
0.06
N
9 22 8 KWW ANDRZEJA ROZENKA Stachura Marek Jerzy 40
0.05
N
9 22 9 KWW ANDRZEJA ROZENKA Ciupek Wanda 66
0.09
N
9 22 10 KWW ANDRZEJA ROZENKA Ochnio Zenobia 28
0.04
N
9 22 11 KWW ANDRZEJA ROZENKA Wąchała Waldemar Józef 56
0.08
N
9 23 1 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Białecki Maciej Zdzisław 1529
2.08
N
9 23 2 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Sokołowski Jerzy Maria 153
0.21
N
9 23 3 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Nowak Przemysław Andrzej 93
0.13
N
9 23 4 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Szabelewska Danuta 393
0.53
N
9 23 5 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Grzegorzewski Łukasz Piotr 136
0.18
N
9 23 6 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Borkiewicz Maria Magdalena 144
0.20
N
9 23 7 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Szewczyk Magdalena Paulina 227
0.31
N
9 23 8 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Taraś Rafał Krzysztof 55
0.07
N
9 23 9 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Luciak Małgorzata 96
0.13
N
9 23 10 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Piątek Hubert 116
0.16
N
9 23 11 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Sosnowski Stanisław Antoni 84
0.11
N
9 23 12 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Liszewski Robert 46
0.06
N
9 23 13 KW Warszawska Wspólnota Samorządowa Mróz Paulina Monika 461
0.63
N
9 24 1 KWW Warszawa Dla Rodziny Badełek-Izdebska Małgorzata 620
0.84
N
9 24 2 KWW Warszawa Dla Rodziny Wawer Michał Jan 102
0.14
N
9 24 3 KWW Warszawa Dla Rodziny Smoczyńska Dorota Anna 226
0.31
N
9 24 4 KWW Warszawa Dla Rodziny Wróbel Paweł Stanisław 95
0.13
N
9 24 5 KWW Warszawa Dla Rodziny Mróz Katarzyna 353
0.48
N
9 24 6 KWW Warszawa Dla Rodziny Mazurkiewicz Paweł 100
0.14
N
9 24 7 KWW Warszawa Dla Rodziny Koncki Łukasz 67
0.09
N
9 25 1 KW Partia Zieloni Zawisza Marcelina Monika 1007
1.37
N
9 25 2 KW Partia Zieloni Stachowicz Arkadiusz Marek 120
0.16
N
9 25 3 KW Partia Zieloni Kubisa Julia Danuta 142
0.19
N
9 25 4 KW Partia Zieloni Bendyk Mikołaj 108
0.15
N
9 25 5 KW Partia Zieloni Samolińska Justyna 113
0.15
N
9 25 6 KW Partia Zieloni Bykowski Michał Karol 32
0.04
N
9 25 7 KW Partia Zieloni Górecka-Jakimcio Anna 147
0.20
N
9 26 1 KW Warszawa Społeczna Tańska Maria 194
0.26
N
9 26 2 KW Warszawa Społeczna Wojtaś Krzysztof 86
0.12
N
9 26 3 KW Warszawa Społeczna Bogdańska Renata 86
0.12
N
9 26 4 KW Warszawa Społeczna Tofel Marcin 31
0.04
N
9 26 5 KW Warszawa Społeczna Składankowski Andrzej Marek 20
0.03
N
9 27 1 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Gręda Zdzisław Józef 276
0.38
N
9 27 2 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Lewandowska Małgorzata Kamila 560
0.76
N
9 27 3 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Balcerzak Marcin Grzegorz 153
0.21
N
9 27 4 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Rogalski Robert 167
0.23
N
9 27 5 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Chudziak Alicja Maria 143
0.19
N
9 27 6 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Rówienicz Agnieszka 83
0.11
N
9 27 7 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Kurt Renata Monika 91
0.12
N
9 27 8 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Wilkowski Leszek 64
0.09
N
9 27 9 KW Inicjatywa Mieszkańców Warszawy Waćkowska Agnieszka Ewa 152
0.21
N

Frekwencja

Nr Nazwa jednostki Liczba uprawnionych Liczba wydanych kart Frekwencja (%)
146507 Praga-Południe 142397 65420
45.94 %
146503 Białołęka 74445 34082
45.78 %
146505 Mokotów 174205 81618
46.85 %
146504 Bielany 105463 49651
47.08 %
146506 Ochota 65218 30926
47.42 %
146502 Bemowo 91117 44981
49.37 %
146509 Rembertów 18007 9520
52.87 %
146511 Targówek 97596 41905
42.94 %
146514 Wawer 55137 28344
51.41 %
146513 Ursynów 111973 59281
52.94 %
146510 Śródmieście 93829 44090
46.99 %
146515 Wesoła 17472 9601
54.95 %
146512 Ursus 41007 19044
46.44 %
146508 Praga-Północ 52546 21449
40.82 %
146518 Wola 108384 46445
42.85 %
146516 Wilanów 20800 11678
56.14 %
146517 Włochy 30059 15040
50.03 %
146519 Żoliborz 38950 20413
52.41 %
Copyright © 2015
Państwowa Komisja Wyborcza, ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa, Tel. 22 695 25 44, Fax. 22 622 35 71

www.pkw.gov.pl    Biuro prasowe: biuroprasowe@pkw.gov.pl, Tel. 605 898 609
wykonanie: bprog.pl